قوانین و مقررات
1- تمامی خدمات ارائه شده در این سامانه در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و استفاده شما از سرویس‌های این سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت می باشد.

2- کاربر موظف است قبل از خرید تمام توضیحات مرتبط با سرویس را مطالعه کند و آگاهی کامل نسبت به خرید خود داشته باشد. توجه داشته باشید اینستا جت پک هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن اطلاعات قبول نمیکند !

3- کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش از عمومی بودن صفحه خود اطمینان حاصل کند و به هیچ عنوان صفحه مورد نظر پرایویت نباشد .

4- ما در قبال ریزش ممبر تلگرام و فالوور اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی هیچ گونه مسئولیتی نداریم مدیر یک کانال و سایت باید محتوای کانال خود را طوری طراحی کند که کاربر وفادار بماند.

5- این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال تغییر سیاست ها و تغییرات تلگرام ، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی ندارد.

6- مسئولیت محتوای صفحات اجتماعی که ما به آنها خدمات میدهیم به عهده ما نمیباشد.
7- در هنگام خرید ، دقت لازم را داشته باشید. از آن جایی که Instgeram با درگاه واسط کار می کند ، توانایی بازگشت مجدد پول به حساب بانکی شما وجود ندارد.

8- سایت ما به هیچ وجه مسئولیتی در قبال اشتباه ثبت کردن لینک پست ، لینک سایت ، آدرس کانال یا پیج و ... قبول نمیکند و کاربر موظف است تمامی اطلاعاتی که در سایت وارد میکند را بررسی کند !
9- به حداکثر زمان درج شده در بخش توضیحات محصول دقت کنید و فقط در صورتی که بعد از زمان درج شده ، سفارش شما ارسال نشد ، با پشتیبانی تماس بگیرید !
10- حداکثر میزان هر سفارش در همان صفحه اول نوشته شده و در صورتی که سعی کنید چند سفارش برای یک پست یا پیج ثبت کنید و میزان کل مقداری که برای آن پست یا پیج ثبت کردید ، بیشتر از مقدار حداکثر شود ، سفارش های شما لغو خواهد شد !

11- ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس Instgeram است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.
این سایت علاوه بر فروش خدمات محصولات اینستاگرام و تلگرام
کمپین های تبلیغاتی را برای پیج ها پشتیبانی میکنید .برای اطلاع از قیمت و چگونگی پکیج با شماره 09109410680 در ارتباط باشید .
© 2020 instgeram.ir